Location : Home > 8 > 8N4DV85FC-0016CDI
8N4DV85FC-0016CDI
Share on FacebookShare on Facebook
8N4DV85FC-0016CDI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3SV75LC-0100CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
9FG830AFILF Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC FREQ GENERATOR 48SSOP
9FG830AFILF IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9FG830AFILF IDTIntegra 500 48-SSOP Richmon industrial
61F-03B Industrial Controls, Meters Accessories SURGE SUPPRESSOR 3-POLE
61F-03B IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
61F-03B Omron Electronics Inc-IA Div 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
61F-03B Omron Electronics Inc-IA Div 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
8N3SV76LC-0084CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
70098-1653 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment EDGE SENSOR
EP20K60EQC208-2XN ALTERA 81246 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC2VP40-5FGG676C XILINX 1000 16+ BGA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
XC2VP40-5FGG676C Xilinx Inc 8000 16+ 676-BGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90F022CPF-GS-9175 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers IC MCU MICOM FLASH 100QFP
R5F571MFCDLJ#20 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RXv2 RX71M Microcontroller IC 32-Bit 240MHz 2MB (2M x 8) FLASH 100-TFLGA (7x7)
MB89191APF-G-295-ER-RE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8L F2MC-8L MB89190A Microcontroller IC 8-Bit 4.2MHz 4KB (4K x 8) Mask ROM 28-SOP
ATSAMA5D27A-CUR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-A5 SAMA5D2 Microcontroller IC 32-Bit 500MHz External Program Memory 289-LFBGA
ATSAMA5D27A-CUR MICROCHIP 357 20+PB 289-LFBGA IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MB9AF114NABGL-GE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 FM3 MB9A110A Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 256KB (256K x 8) FLASH 112-PFBGA (10x10)
MB9AF114NABGL-GE1 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MB9AF114NABGL-GE1 NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
89H24NT6AG2ZBHL8 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPIC6C596APW-Q100J IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPIC6C596APW-Q100J NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45216-500200 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
45216-500200 3M 157230 2016+ CONN HEADER .05 16POS RA T/H Unitronix Electronics Limited
45216-500200 3M 288010 2016+ CONN HEADER .05 16POS RA T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039348248 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin