Location : Home > 8 > 8N4DV85AC-0010CDI
8N4DV85AC-0010CDI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70261-1098 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-0-0440A-1000C-1000C
70261-1098 IC 59370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1550229 Industrial Controls, Meters Sensor Interface - Junction Blocks SENSOR ACTUATOR BOX
1550229 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
99772719 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Time Counter (Hour Meter) 42 ~ 48VAC Panel Mount
1891011000 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Assemblies CONN VALVE PLUG
MPC9443FA Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 350MHz 48-LQFP
MPC9443FA ELECTRONIC 27310 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
MPC9443FA IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPC9443FA IDT, Integrated Device Technol 2214 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MPC9443FA ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1301860941 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment L5-30 CONN ASSY 3WIRE ECM
A40MX02-3PQ100I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CG8354AF Integrated Circuits (ICs) Interface - Controllers IC USB PERIPHERAL HS 56QFN
CG8354AF NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GAL16V8D-15LJN LATTICE 5000 16+ PLCC Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
GAL16V8D-15LJN Lattice 30,000 2102+ SPLD - Simple Programmable Logic Devices 16 INPUT 8 OUTPUT 5V LOW POWE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM7256BQC208-5 ALTERA 81246 2016 QFP-208 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
C8051F974-A-GMR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CIP-51? C8051F9xx Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-QFN (5x5)
C8051F974-A-GMR Silicon 39820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AD8003ACPZ-R2 ADI 10000 2022+ 14 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AD8003ACPZ-R2 AnalogDevi 357 20+PB 24-LFCSP-WQ4x4 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AD8003ACPZ-R2 ANALOGDEVI 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
141A10599X Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
141A10599X Conec 146990 2016+ HDR 26POS 2 9MM R/A NO LATCH Unitronix Electronics Limited
141A10599X Conec 288990 2016+ HDR 26POS 2 9MM R/A NO LATCH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185107913800 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
1375582-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1375582-4 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
0359780610 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin