Location : Home > 8 > 8N3SV76EC-0100CDI8
8N3SV76EC-0100CDI8
Share on FacebookShare on Facebook
8N3SV76EC-0100CDI8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76EC-0091CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 70.656MHz 6-CLCC
8N3SV76BC-0078CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N3SV76BC-0078CDI IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76BC-0078CDI IC 57780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4DV85FC-0008CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 644.5313MHz, 669.3266MHz 6-CLCC
8N4DV85FC-0008CDI8 IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3QV01LG-0070CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 24.576MHz, 200MHz, 225MHz, 250MHz 10-CLCC
8N3QV01LG-0070CDI IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TMS320C6418ZTS600 N/A 90000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
A54SX32A-FGG256A Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A54SX32A-FGG256A Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX199BEAI MAXIM 1000 2012 C & Z electronic HONGK...
MAX199BEAI Maxim 3600 10+ STASTAR CO., LIMITED
MAX199BEAI ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.
MB90F548GSPMC-G Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
BA4564WFV-E2 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BA4564WFV-E2 NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0906351261 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 26 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 26-28 AWG
70T651S12BCI Electronics 25369 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
70T651S12BCI STOCK 46640 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
M24C02-DRMN3TP/K Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 2KB SRL I2C 8SOIC
M24C02-DRMN3TP/K IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
88874-026 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
88874-026 Amphenol FCI 278290 2016+ QKE HDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
88874-026 Amphenol FCI 146980 2016+ QKE HDR Unitronix Electronics Limited
88874-026 Amphenol FCI 278170 2016+ QKE HDR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0311010041 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin