Location : Home > 8 > 8N3SV76BC-0072CDI
8N3SV76BC-0072CDI
Share on FacebookShare on Facebook
8N3SV76BC-0072CDI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
44509-1040 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment ESD5020-21, ENABLING SWITCH DEV
SE-330AU-01-00 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE-330AU-01-00 NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CXONE-AL01C-V4 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories License Key C, NSJ Series
CXONE-AL01C-V4 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70152-1389 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
IDT5T2010NLGI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLK DVR ZD PLL 2.5V 68-VFQFPN
IDT5T2010NLGI Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC3S1200E-4FT256I XILINX 12500 2016 BGA256 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC3S1200E-4FT256I Xilinx Inc 8000 16+ 256-LBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
A54SX32-BGG329I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AGLP030V2-CSG201 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB96F386RSCPMC-GS-149E2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96380 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 288KB (288K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
ONET1151PRGTT IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ONET1151PRGTT NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ONET1151PRGTT TI 566 NEWD/C TAIWAN DBA INT¡¯L CORPORATION LTD.
AS7C3256A-15TIN Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 256K 32KX8 3.3V 28-TSOP
AS7C3256A-15TIN 44760 ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
AS7C3256A-15TIN ALLIANCE 5134 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
NSV45060JDT4G Integrated Circuits (ICs) PMIC - Current Regulation/Management Current Regulator Regulator High/Low-Side 100mA DPAK
NSV45060JDT4G NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NSV45060JDT4G ON 42425 1516+ IC REG CCR 45V 60MA DPAK Alphatek Technology Limited
NSV45060JDT4G ON 87890 2015+ IC REG CCR 45V 60MA DPAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP2488DN-LF-Z Integrated Circuits (ICs) PMIC - LED Drivers LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 2A 8-SOIC-EP
MP2488DN-LF-Z Monolithic Power 41515 1516+ IC REG BUCK SYNC 55V 2A Alphatek Technology Limited
MP2488DN-LF-Z Monolithic Power 56939 1415+ IC REG BUCK SYNC 55V 2A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
800-10-014-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-014-30-001101 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-014-30-001101 Preci-Dip 147240 2016+ CONN HDR 14POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-014-30-001101 Preci-Dip 279130 2016+ CONN HDR 14POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039306085 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
68691-372 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68691-372 Amphenol FCI 157890 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
68691-372 Amphenol FCI 288610 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68691-372 IC 56070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0741640064 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold