Location : Home > 8 > 8N3DV85LC-0100CDI8
8N3DV85LC-0100CDI8
82495-4818 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UM4818 UNIVERSAL MAT, 5METER
MPC9608ACR2 878596 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MPC9608ACR2 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70152-1518 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
E5EC-RX2ABM-008 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, PLII, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
OS3101-2-PN-RV-10PT-4C-B1-RMX Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY LASER SCANNER
8N3SV76EC-0114CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 300MHz 6-CLCC
8N3SV76EC-0114CDI IC 57560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZS-LD10GT 2M Industrial Controls, Meters Machine Vision - Cameras/Sensors ZS-H, SENSOR HEAD 10MM, NOZZLE
PIC12F683-I/P Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-PDIP
PIC12F683-I/P MIC 10006 14-15+ DIP Nego IC Co.Doris@negoic.com
PIC12F683-I/P MICROCHIP 24350 2016+ SOPDIP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
PIC12F683-I/P MICROCHIP 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB96F346RWCPMC-GSE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96340 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 288KB (288K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
MSP430F6748IPZ Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430F6xx Microcontroller IC 16-Bit 25MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
MSP430F6748IPZ TI 20000 14+ Yasun Group Electronic...
R5F2L387CDFA#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers R8C R8C/Lx/38C Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 48KB (48K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14)
PIC16F1615T-I/ML Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
0741640310 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641214-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641214-4 846597 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
4-641214-4 Distributor 163250 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
4-641214-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RT/A 14POS .100 30AU TPC Global Service Co.Ltd.