Location : Home > 8 > 8N3DV85LC-0100CDI
8N3DV85LC-0100CDI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3SV75LC-0067CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 192MHz 6-CLCC
CY28346OXC Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLK FREQ SYNC CPU 200MHZ
CY28346OXC 6798954 13+ fenyang electronics co.,ltd
CY28346OXC NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CY28346OXC Originalne 181040 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
2701219 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Output Module DIN Rail 24VDC
2701219 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75EC-0030CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 312.5MHz 6-CLCC
9457920300 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Assemblies CONN VALVE PLUG
LC4256ZE-7TN100I N/A 83420 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
LC4256ZE-7TN100I Lattice 30,000 2102+ CPLD - Complex Programmable Logic Devices 64 I/O ULT LW PWR 256MC 1.8V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CY62162G30-45BGXI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 8MBIT 45NS 119BGA
CY62162G30-45BGXI CYPRESS 959500 15+ BGA165 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
CY62162G30-45BGXI N/A 215 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
S-25C020A0I-I8T1U Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM
0015911448 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
0436500826 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold