Location : Home > 8 > 89H12T3BG2ZBBCGI
89H12T3BG2ZBBCGI
Share on FacebookShare on Facebook
89H12T3BG2ZBBCGI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M2004-01I625.0000T IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M2004-01I625.0000T IDT 1497 36-CLCC E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
M2004-01I625.0000T NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DK613 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DK613 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FZ4-H655-10 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7789386030 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-M340-HE20-V2 CBL ASSY
7789386030 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75EC-0002CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 1228.8MHz 6-CLCC
AKT4B1111001 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount
AKT4B1111001 PANASONIC 10000 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
DS1010S-400 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Nonprogrammable 10 Tap 400ns 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
DS1010S-400 ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
70098-1733 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment EDGE SENSOR
EP4CGX110DF27I7 Altera 8000 16+ 672-BBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP4CGX110DF27I7 ALTERA 20000 2016+ Origianlnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP4CGX110DF27I7 ALTERA 25000 2016 Origianlnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MB90457SPMT-GS-316E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90455 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 48-LQFP (7x7)
AS393P-E1 BCD 40000 14-15+ DIP Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATM4PS-CKIT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 4 Position Rectangular Plug and Receptacle Connector Crimp 16-22 AWG
PEC14SGBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PEC14SGBN NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEC14SGBN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
PEC14SGBN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 14POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
141A10019X Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
141A10019X Conec 147220 2016+ HDR 10POS 2 9MM NO LATCH Unitronix Electronics Limited
141A10019X Conec 278530 2016+ HDR 10POS 2 9MM NO LATCH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3020-16-0200-02 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3020-16-0200-02 CNC Tech 157430 2016+ IDC BOX HEADER .100 16POS Unitronix Electronics Limited
3020-16-0200-02 CNC Tech 288890 2016+ IDC BOX HEADER .100 16POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3020-16-0200-02 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0026202121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin