Location : Home > 8 > 85CNQ015ASL
85CNQ015ASL
Share on FacebookShare on Facebook
85CNQ015ASL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
85CNQ015ASL NA 50 IR 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
85CNQ015ASL 645978 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
85CNQ015ASL Schottky Rectifier New Generation 3 D-61 Package, 2 x 40 A 100000 VISAY 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
85CNQ015ASL SMD 48500 IR 2012+ inUSAstock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
85CNQ015ASL NA 10050 IR 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
85CNQ015ASL 40 IR 107 CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
85CNQ015ASL DIODE SCHOTTKY 15V 40A D61-8-SL 790100 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-050-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
30-7440-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 30POS TIN
30-7440-10 Aries Electronics 147760 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS TIN Unitronix Electronics Limited
30-7440-10 Aries Electronics 277990 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30-7440-10 IC 57560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1602730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1602730000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 26POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1602730000 Weidmuller 157560 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602730000 Weidmuller 298930 2016+ TERM BLOCK HDR 26POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1639450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1639450000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1639450000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 90 23POS F BK TPC Global Service Co.Ltd.
1639450000 Weidmuller 146960 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
801-83-011-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-011-10-173101 Preci-Dip 157650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-011-10-173101 Preci-Dip 298150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com