Location : Home > 8 > 85108P2016S50
85108P2016S50
97-3106A32-7P-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 35C 28#16, 7#12 PIN PLUG
75-68136-7S Connectors, Interconnects Circular Connectors 47 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
TVPS00RF-13-4SA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 4C 4#16 SKT RECP
AXN1000115S Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Header and Socket Surface Mount Gold
AXN1000115S NAIS 16666 2022+ SMD Nego IC Co.Doris@negoic.com
AXN1000115S PANASONIC/ 348761 2020+ connector IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
10-260385-02S Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 4C 4#16S SKT PLUG
DAME15P0L2A190K87-146 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole Solder
61082-162422LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 160 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
PCB.SMAFST.J.A.HT Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Through Hole Solder
AXT160114 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 60 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
50285-5 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Accessories FERRULE, SMA, PLATED
2-487576-0 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 28 Position FFC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.050" (1.27mm) Through Hole