Location : Home > 8 > 85108EC84P50
85108EC84P50
KPT6E8-4PWDN Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
CA06COMME18-11S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
MS27468T25F35P Connectors, Interconnects Circular Connectors 128 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TVS06RF-23-53JN Connectors, Interconnects Circular Connectors 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
D38999/24FJ24SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
FWG.0B.305.CLA Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
KJB6T17W35SDL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
FA1-NESJ-C01-0 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMB, Fakra Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
RBD-50-M-00 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
RBD-50-M-00 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RBD-50-M-00 NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AXE280124 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 80 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
AXE280124 PANASONIC/ 45500 2020+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
61082-122100 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 120 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
MS3450L14S-11S Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
MS3102E24-58P Connectors, Interconnects Circular Connectors 13 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
DDM50SRA197 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
687122182122 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 22 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle