Location : Home > 8 > 85108EC107P50
85108EC107P50
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPT00P12-10P Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
KPT06E10-6S Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
10-260395-07S Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 47C 7#12 40#16 SKT PLUG SPE
BACC63CB18-8S7 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS3450L18-13PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
KJB6T21W35SCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
54122-112101850RLF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 10POS 0.100" T/H
JT06RE14-35SC Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 37C 37#22D SKT PLUG
FX10B-168P-SV1(93) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 168 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
FX10A-140P/14-SV(91) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 140 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
0781191119 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 11 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount