Location : Home > 8 > 85106AC145S50
85106AC145S50
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
60GB4F Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Tin
PT00CE-20-41P Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3456W22-6S Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
PT07SE-14-19S(106) Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CIR06AF-28-12P Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
97-3108A20-8PZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 6C 4#16, 2#8 PIN PLUG
KJB6T17F26SDL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
MS27468T23B35PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 100 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
DJT14E15-97PB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
CTVPS00RF-17-8SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
C48-10R14-12P7-102 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
GTC030-20-4P-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#12 PIN RECP BOX
97-3106A18-19S-639 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 10C 10#16 SKT PLUG
CA06COMPG14S-6PB01 Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
FH34S-7S-0.5SH(99) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 7 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
TX25-100P-LT-N1E Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold
AXF6A1612 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 16 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
0528920833 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 8 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle