Location : Home > 8 > 85102E2221SW50
85102E2221SW50
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA02COME22-12PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
CTVP00RW-13-32SE-S2AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
CTVP00RF-13-32PA-P15AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
0781271249 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 24 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount