Location : Home > 8 > 85100E145P50
85100E145P50
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA06PG18-1PF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
MS3110F22-32P Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
TVP00RW-11-19SA-S35 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
AIB1GSB6-24-11SS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 9C 6#12 3#8 SKT RECP LINE
09670009922 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories - Jackscrews DSUB SCREW-LOCK FE UNC/UNC 13MM
TVP00DT-15-5A Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 5C 5#16 PIN RECP
ACA3100F14S-5SBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 5C 5#16S SKT RECP WALL
M83723/71R14126 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS3475L18-11SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CA3102R22-28S Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
D38999/20FC8BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
853-004-113R001 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
C48-00R8-3S-106 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 3C 3#20 SKT RECP
AXT454124 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 54 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
AXT454124 PANASONIC 19999 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
AXT454124 PANASONIC/ 2720 2020+ NA IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AXT454124 PANASONIC 19999 2022+ 15000 Nego IC Co.Doris@negoic.com
5019517010 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 70 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount