Location : Home > 8 > 8340-G210-R1H1-A4H0-50A
8340-G210-R1H1-A4H0-50A
Share on FacebookShare on Facebook
8340-G210-R1H1-A4H0-50A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
8340-G210-R1H1-A4H0-50A CIR BRKR MAG 50A 240VAC 80VDC 139550 E-T-A NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
8340-G210-R1H1-A4H0-50A CIR BRKR MAG 50A 240VAC 80VDC 137410 E-T-A 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8340-G210-R1H1-A4H0-50A CIR BRKR MAG 50A 240VAC 80VDC 57199 E-T-A 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com