Location : Home > 8 > 82CNQ030ASM
82CNQ030ASM
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 82CNQ030ASM distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
82CNQ030ASM IOR D61-8-SM 1048 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
82CNQ030ASM IOR 1048 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
82CNQ030ASM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
82CNQ030ASM OriginalNew 20000 IR 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
82CNQ030ASM DIODE SCHOTTKY 30V 40A D61-8-SM 789400 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
82CNQ030ASM NA 148 IR 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
82CNQ030ASM D61-8-SM 48500 IOR 2012+ inUSAstock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
82CNQ030ASM OriginalNew 1850 IR 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3212077 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 90¡ã Free Hanging (In-Line)
3212077 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3212077 Phoenix Contact 157270 2016+ PP-H 4/ 1 BU Unitronix Electronics Limited
3212077 Phoenix Contact 298850 2016+ PP-H 4/ 1 BU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-030-10-249101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-030-10-249101 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-030-10-249101 Preci-Dip 147620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-030-10-249101 Preci-Dip 288890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com