Location : Home > 8 > 81CNQ045ASL
81CNQ045ASL
Share on FacebookShare on Facebook
81CNQ045ASL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
81CNQ045ASL 645978 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
81CNQ045ASL DIODE SCHOTTKY 45V 40A D61-8-SL 791500 Vishay Semiconductors 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
81CNQ045ASL Schottky Rectifier New Generation 3 D-61 Package, 2 x 40 A 100000 VISAY 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
81CNQ045ASL NA 10010 IR 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
81CNQ045ASL NA 10 IR 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
546-87-529-21-121147 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 529POS GOLD
546-87-529-21-121147 Preci-Dip 147480 2016+ CONN SOCKET PGA 529POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-529-21-121147 Preci-Dip 288570 2016+ CONN SOCKET PGA 529POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-S1-058-10-017101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 58 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-058-10-017101 Preci-Dip 157660 2016+ CONN SPRING LOAD 58POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-058-10-017101 Preci-Dip 298650 2016+ CONN SPRING LOAD 58POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0901301106 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
3-1546700-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
3-1546700-0 IC 56680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1636100000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1636100000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 18POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1636100000 Weidmuller 157640 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1636100000 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0988171040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White