Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1331070000 Uncategorized Miscellaneous LMFS 5.08/13/90 3.5SN OR BX
1507440000 Uncategorized Miscellaneous LL 5.08/06/90 3.2SN BK BX
P2634 Uncategorized Miscellaneous SOLDER GUARD
P2634 NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
P2634 Switchcraft Inc. 139760 17+/18+ SOLDER GUARD FindCores Electronics Co.,Ltd.
P2634 Switchcraft Inc. 157409 2015+ SOLDER GUARD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1510180000 Uncategorized Miscellaneous SL 3.50/04/180G 3.2SN LTGY BX
CIR08CF-20-18P-F80 Uncategorized Miscellaneous CIR 9C 3#12 6#16 PIN PLUG
CIR030FP-22-23P Uncategorized Miscellaneous CIR 8C 8#12 PIN RECP
CIR030FP-22-23P 38044 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
CIR030FP-22-23P Electronics 25699 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
CIR030FP-22-23P IC 36771 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
KPT08E12-3SA206 Uncategorized Miscellaneous KPT 3C 3#16 SKT PLUG
CA06R28-21PK10F187 Uncategorized Miscellaneous ER 37C 37#16 PIN PLUG
CA06R28-21PK10F187 ITT 39080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CA06R28-21PK10F187 ITT 75100 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CA06R28-21PK10F187 ITT 75100 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3688115 Boxes, Enclosures, Racks Card Racks Steel Subrack Frame 9.187" L x 16.800" W (235.00mm x 426.72mm) X 3U = 5.250" (133.35mm)