Location : Home > 8 > 812AS-250
812AS-250
Share on FacebookShare on Facebook
812AS-250 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P61-3000-A-A-I18-4.5V-A Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 3000 PSI (20684.27 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
5529 STOCK 45330 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5529 molex 5885 2011+ Connector New & original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5529 MOLEX 1995 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
F43088001 Sensors, Transducers Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring POS TRANS-XDCR HD 70W/115V
F43088001 Honeywell 46930 1525+ POS TRANS-XDCR HD 70W/115V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
F43088001 Honeywell 57239 1516+ POS TRANS-XDCR HD 70W/115V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
F43088001 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2TP31-7 Switches Rocker Switches Rocker Switch DPDT 10A (AC) 125V Panel Mount, Flange
2TP31-7 Honeywell 16830 1525+ SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2TP31-7 Honeywell 16830 1525+ SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2TP31-7 Honeywell 57189 15+ SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
39-251 BLK Switches Pushbutton Switches Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole, Right Angle
39-251 BLK Grayhill Inc 140030 NEW RoHS NEW RoHS FindCores Electronics Inc.
39-251 BLK Grayhill Inc 57679 15+ SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
39-251 BLK Grayhill Inc 57679 15+ SWITCH PUSH SPDT 0.25A 115V Unitronix Electronics Limited
21SX64 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V
21SX64 Honeywell 1-3000 2014+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A PCB Ameyic Electronics Limited
21SX64 Honeywell 17130 1525+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A PCB Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
21SX64 Honeywell 261940 1538+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A PCB AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
21SX64 Honeywell 57209 15+ SWITCH PLUNGER SPDT 7A PCB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com