Location : Home > 8 > 80HCPS1432CHM
80HCPS1432CHM
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7-104355-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
7-104355-0 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7-104355-0 TE Connectivity AMP Connectors 157880 2016+ CONN HDR BRKWAY DL RA 80POS .100 Unitronix Electronics Limited
7-104355-0 TE Connectivity AMP Connectors 297670 2016+ CONN HDR BRKWAY DL RA 80POS .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0416710018 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold