Location : Home > 8 > 805F5R0E
805F5R0E
Share on FacebookShare on Facebook
805F5R0E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
805F5R0E 645978 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
805F5R0E Wirewound Resistors - Chassis Mount 5watt 5ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MAP110-4004C Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V 24V -15V 15V 80W
MAP110-4004C 789456 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MAP110-4004C 789456 13+ fenkey electronics co.,ltd
MAP110-4004C 789456 13+ fenyang electronics co.,ltd
MAP110-4004C IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPS118 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 80W