Location : Home > 8 > 805F500E
805F500E
Share on FacebookShare on Facebook
805F500E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
805F500E Wirewound Resistors - Chassis Mount 5watt 500ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
805F500E 645978 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PSAC60M-240 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 24V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
PSAC60M-240 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSAC60M-240 NEW 88470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PSAC60M-240 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSAC60M-240 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DY110-8 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 5V 110W