Location : Home > 7 > 7XA0020001
7XA0020001
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CZRFR52C11 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 200MW 1005
CZRFR52C11 Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.2W VZ=11V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRFR52C11 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRF3711ZS Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 20V 92A D2PAK
IRF3711ZS 17891 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
IRF3711ZS IR 242010 1538+ MOSFET N-CH 20V 92A D2PAK Alphatek Technology Limited
IRF3711ZS IR 242010 1538+ MOSFET N-CH 20V 92A D2PAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRF3711ZS NEW 88300 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IPB04N03LB G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK
IPB04N03LB G 40184 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IPB04N03LB G Infineon Technologies 242320 1538+ MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IPB04N03LB G NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IPB04N03LB G STOCK 46010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
UG2G-E3/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 2A DO204AC
UG2G-E3/54 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UG2G-E3/54 NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UG2G-E3/54 Vishay 13500 12+ DO-204AC DO-15 Axial Evergreen Electronics Co.,Ltd
UG2G-E3/54 Vishay 41280 12+ DO-204AC DO-15 Axial SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
0387206307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0387350103 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
OSTVL041251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTVL041251 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVL041251 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVL041251 On Shore Technology Inc. 157070 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1757954 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)