Location : Home > 7 > 7X-40.960MBE-T
7X-40.960MBE-T
Share on FacebookShare on Facebook
7X-40.960MBE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7X-40.960MBE-T OSCILLATOR XO 40.96MHZ CMOS SMD 88870 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7X-40.960MBE-T OSCILLATOR XO 40.96MHZ CMOS SMD 56969 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7X-40.960MBE-T OSCILLATOR XO 40.96MHZ CMOS SMD 61695 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
7X-40.960MBE-T OSCILLATOR XO 40.96MHZ CMOS SMD 88870 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38155-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38155-12-0 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38155-12-0 NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-090-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
2-5535512-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-022-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-022-30-002101 IC 56410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-022-30-002101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-022-30-002101 Preci-Dip 299130 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-87-008-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-87-008-10-001101 STOCK 45490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
77313-118-56LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 56 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77313-118-56LF Electronics 27449 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
77313-118-56LF Electronics 27449 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
77313-118-56LF STOCK 46620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
52601-G10-8TLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
52601-G10-8TLF Amphenol FCI 157330 2016+ LOW PROFILE .100 SRHD Unitronix Electronics Limited
52601-G10-8TLF FCIINC 570 2013+ WLParts Electronics ltd
52601-G10-8TLF IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5450052 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5450052 789654 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
5450052 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
4-292229-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin
4-292229-0 AMP/tyco 389 Connector RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
4-292229-0 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1623460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1623460000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1623460000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.62 10POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1623460000 Weidmuller 157290 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
2-520310-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm), 0.125" (3.18mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated