Location : Home > 7 > 7WA2572007
7WA2572007
Share on FacebookShare on Facebook
7WA2572007 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7WA2572007 OSCILLATOR XO 125.000MHZ SMD 70300 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7WA2572007 OSCILLATOR XO 125.000MHZ SMD 61955 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
7WA2572007 OSCILLATOR XO 125.000MHZ SMD 70300 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7WA2572007 OSCILLATOR XO 125.000MHZ SMD 57229 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7WA2572007 OSCILLATOR XO 125.000MHZ SMD 139580 TXC CORPORATION 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
7WA2572007 OSCILLATOR XO 125.000MHZ SMD 139580 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387202620 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CBPHSL 20 ASY
20-6822-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-6822-90C Aries Electronics 157420 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-6822-90C Aries Electronics 277370 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-6822-90C IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
546-87-296-19-131147 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 296POS GOLD
546-87-296-19-131147 Preci-Dip 147850 2016+ CONN SOCKET PGA 296POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-296-19-131147 Preci-Dip 288010 2016+ CONN SOCKET PGA 296POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55510-106 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55510-106 FCI 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
55510-106 Amphenol FCI 298390 2016+ CONN RECEPT 6POS 2MM STR DL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55510-106 Amphenol FCI 147130 2016+ CONN RCPT 6POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
55510-106 Amphenol FCI 297890 2016+ CONN RCPT 6POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
640455-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
961216-6700-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
961216-6700-AR-TP 3M 157140 2016+ CONN HEADER STR DL 16PS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
ELFP15210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
ELFP15210 Amphenol PCD 157830 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
ELFP15210 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELFP15210 NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022272151 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
0022272151 1262 AVAIL BICO TRADING COMPANY
1846564 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1846564 Phoenix Contact 157460 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1846564 Phoenix Contact 297530 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
890-70-023-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
890-70-023-10-004101 IC 57970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-023-10-004101 Preci-Dip 147270 2016+ CONN HDR 23POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-70-023-10-004101 Preci-Dip 288930 2016+ CONN HDR 23POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1630420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 135¡ã Through Hole
1630420000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 19POS 135 TIN ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1630420000 Weidmuller 157190 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS 135DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1630420000 Weidmuller 277450 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS 135DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com