Location : Home > 7 > 7WA2500013
7WA2500013
Share on FacebookShare on Facebook
7WA2500013 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7WA2500013 SMD 15130 TXC 12+ STOCK NewChip Enterprises Pte, Ltd.
7WA2500013 SMD 13289 TXC N/A STOCK BASUKI ELECTRONICS CO.,LTD.
7WA2500013 SMD 14249 TXC 12+ STOCK Mujistu Electronic Pte Ltd.
7WA2500013 SMD 13083 TXC NEW+ STOCK DIGSAN SEMICONDUCTORS CORP.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
YK50330030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50330030J0G Amphenol FCI 157820 2016+ CONN BARRIER STRP 30CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50330030J0G IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50330030J0G NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK31119030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK31119030 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK31119030 NEW 77370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
311-83-143-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-143-41-001101 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-83-143-41-001101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-83-143-41-001101 Preci-Dip 288990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38321-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38321-12-0 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38321-12-0 NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-002-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 2 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-002-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-002-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-002-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 2POS SNGL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
T37058-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37058-18-0 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37058-18-0 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1767070 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1767070 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1767070 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1767070 Phoenix Contact 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1670990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1670990000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 90 22POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1670990000 Weidmuller 157620 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1670990000 Weidmuller 297690 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-1969593-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 38 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
3010-26-003-12-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
3010-26-003-12-00 CNC Tech 157560 2016+ CONN HEADER 0.100 26 POS Unitronix Electronics Limited
3010-26-003-12-00 CNC Tech 289150 2016+ CONN HEADER 0.100 26 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395138519 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)