Location : Home > 7 > 7W-35.328MBB-T
7W-35.328MBB-T
Share on FacebookShare on Facebook
7W-35.328MBB-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7W-35.328MBB-T stander package 38100 TXC 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
7W-35.328MBB-T OSC XO 35.328MHZ CMOS SMD 87870 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7W-35.328MBB-T OSC XO 35.328MHZ CMOS SMD 57479 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387107406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate