Location : Home > 7 > 7W-16.000MBB-T
7W-16.000MBB-T
Share on FacebookShare on Facebook
7W-16.000MBB-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7W-16.000MBB-T OSC XO 16.000MHZ CMOS SMD 61965 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
7W-16.000MBB-T 657894 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
7W-16.000MBB-T 657894 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
7W-16.000MBB-T 657894 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
7W-16.000MBB-T 657894 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TD-16.000MBD-T Crystals and Oscillators Oscillators 16MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 25mA Enable/Disable
TD-16.000MBD-T IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TD-16.000MBD-T TXC CORPORATION 31885 1538+ OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TD-16.000MBD-T TXC CORPORATION 57309 2015+ OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TD-16.000MBD-T TXC CORPORATION 88590 2015+ OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TT24415000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TT24415000J0G Amphenol FCI 157590 2016+ 381 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TT24415000J0G IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TT24415000J0G NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1961368 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole