Location : Home > 7 > 7Q-16.367667MCS-T
7Q-16.367667MCS-T
Share on FacebookShare on Facebook
7Q-16.367667MCS-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FDW2508P Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 12V 6A 8-TSSOP
FDW2508P 38846 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
FDW2508P Distributor 172070 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
FDW2508P Fairchild 261940 1538+ MOSFET P-CH DUAL 12V 6A 8-TSSOP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IPSH5N03LA G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 50A IPAK
IPSH5N03LA G Infineon Technologies 242220 1538+ MOSFET N-CH 25V 50A IPAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IPSH5N03LA G IR 39534 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IPSH5N03LA G IR 45250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IPSH5N03LA G NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-ETH1506FP-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP
VS-ETH1506FP-M3 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-ETH1506FP-M3 NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38323-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38323-02-0 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38323-02-0 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK50104230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50104230J0G Amphenol FCI 157250 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50104230J0G IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50104230J0G NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB381-VK14 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
A-TB381-VK14 Assmann WSW Components 157090 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB381-VK14 IC 40470 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB381-VK14 NEW 88010 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS05710D00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS05710D00J0G Amphenol FCI 147180 2016+ 500 TB PLU PLU WF HOOK/B Unitronix Electronics Limited
TS05710D00J0G IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS05710D00J0G NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PNF18-5SLF-3K IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PNF18-5SLF-3K NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PNF18-5SLF-3K Panduit Corp 157570 2016+ TERM FORK INS Unitronix Electronics Limited
1984154 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90¡ã and 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1984154 Electronics 25870 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1881338 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.098" (2.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1881338 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1881338 Electronics 26710 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1881338 Phoenix Contact 288470 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0326-1-19-15-06-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.022" ~ 0.032" (0.56mm ~ 0.81mm) No Tail Swage