Location : Home > 7 > 7M48072001
7M48072001
Share on FacebookShare on Facebook
7M48072001 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7M48072001 CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD 88650 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
7M48072001 CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD 88650 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7M48072001 CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD 57209 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7M48072001 CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD 41785 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387700412 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0386906404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
YK30405030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK30405030J0G Amphenol FCI 157750 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK30405030J0G IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK30405030J0G NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796639-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
796639-8 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
796639-8 IC 57540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796639-8 TE Connectivity AMP Connectors 298810 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
165004 39516 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
165004 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
165004 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0397540002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Panel Mount, Snap-In