Location : Home > 7 > 7M25000019
7M25000019
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-048-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0015453612 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-43-111-41-105000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-43-111-41-105000 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-640-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
116-93-640-41-001000 IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-640-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-640-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147710 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-93-640-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPPN061FGGN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-5535512-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5452543 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5452543 Phoenix Contact 157310 2016+ BCP-381F-15 BK Unitronix Electronics Limited
5452543 Phoenix Contact 297670 2016+ BCP-381F-15 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104345-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
104345-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY 3POS VERT 15AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
104345-1 STOCK 46890 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0702871019 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
9-520183-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated