Location : Home > 7 > 7M20080001
7M20080001
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OQ095501F0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle
OQ095501F0J0G Amphenol FCI 147350 2016+ TB SOCKET Unitronix Electronics Limited
OQ095501F0J0G IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ095501F0J0G NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIT8924AE-32-33E-26.83000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 26.83MHZ OE
292303-7 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
292303-7 IC 59820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
292303-7 TYCO 983 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
292303-7 TYCO 983 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
292303-7 TYCO 983 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
CA-301 8.000M-C Crystals and Oscillators Crystals 8MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole Cylindrical Can, Radial