Location : Home > 7 > 7M12200002
7M12200002
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ110D2/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 110V 3W DO204AL
3EZ110D2/TR8 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZG05C62-E3-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 1.25W DO214AC
MMSZ5252B-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 500MW SOD123
MMSZ5252B-G3-18 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5252B-G3-18 NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VBT3080S-M3/4W Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30A 80V TO-263AB
VBT3080S-M3/4W IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VBT3080S-M3/4W NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DB2230600L Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 2A MINI2
DB2230600L Panasonic 85000 16+ Mini2-F4-B Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DB2230600L Panasonic Electronic Component 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers SCHOTTKY BARRIER FLT LD 1.6x3.5mm EKT Electronics Co., Ltd
0387407504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0397160003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)