Location : Home > 7 > 7M12020002
7M12020002
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5928PE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL
1N4531UR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 75V 125MA DO213AA
1N4531UR Electronics 27379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1N4531UR Electronics 27379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1N4531UR IC 39152 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3PCR-05-008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
3PCR-05-008 IC 60020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3PCR-05-008 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
433603-01-0 Curtis Industries 147620 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
433603-01-0 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37117-01-0 Curtis Industries 147560 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T37117-01-0 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37117-01-0 NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397340008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
0397600003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
53128-1 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
53128-1 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
53128-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1808845 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1808845 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
20020008-D081B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
20020008-D081B01LF Amphenol FCI 287910 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020008-D081B01LF FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
20020008-D081B01LF FCI 3210 17+ 17+ EKT Electronics Co., Ltd
20020008-D081B01LF FCI 20000 2014+ Originalnew Arrow Global Co.,Ltd
1722390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1722390000 Weidmuller 299150 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 12POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722390000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 12POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1722390000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 12POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1722390000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 12POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
KY18015300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
KY18015300J0G Amphenol FCI 147530 2016+ 500 TB WIR PRO 90D ROU Unitronix Electronics Limited
KY18015300J0G IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KY18015300J0G NEW 77790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1723014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1723014 Electronics 25181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
60487-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 16-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated