Location : Home > 7 > 7M12000039
7M12000039
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for 7M12000039 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
7M12000039 TXC SMD 420000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
7M12000039 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7M12000039 13+ 657894 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
7M12000039 SMD 15186 TXC 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
91812-312 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0460151603 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
0918139107 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.200" (5.08mm)