Location : Home > 7 > 7M-30.400MAAE-T
7M-30.400MAAE-T
Share on FacebookShare on Facebook
7M-30.400MAAE-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7M-30.400MAAE-T CRYSTAL 30.4000MHZ 12PF SMD 89070 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7M-30.400MAAE-T CRYSTAL 30.4000MHZ 12PF SMD 57719 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7M-30.400MAAE-T CRYSTAL 30.4000MHZ 12PF SMD 32295 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-047-20-442101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-047-20-442101 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-047-20-442101 Preci-Dip 147580 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1726710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 44 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1726710000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 44POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1726710000 Weidmuller 157680 2016+ TERM BLOCK HDR 44POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1726710000 Weidmuller 298970 2016+ TERM BLOCK HDR 44POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ESW-111-34-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle, Elevated Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
ESW-111-34-T-S IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESW-111-34-T-S NEW 79810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ESW-111-34-T-S SAMTEC 5885 2012+ Connector New & original parts EKT Electronics Co., Ltd
851-87-017-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-87-017-10-001101 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-017-10-001101 Preci-Dip 157560 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-017-10-001101 Preci-Dip 297970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-008-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-008-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-008-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS DUAL .335 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-008-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS DUAL .335 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
814-22-008-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS DUAL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-480700-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.250" (6.35mm)
1-480700-9 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
1-480700-9 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-480700-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN U-MNL PLUG 3POS 94V-2 BLK EKT Electronics Co., Ltd