Location : Home > 7 > 7L-16.368MCS-T
7L-16.368MCS-T
Share on FacebookShare on Facebook
7L-16.368MCS-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7L-16.368MCS-T OSC VCTCXO 16.368MHZ CL SNWV SMD 41925 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
7L-16.368MCS-T OSC VCTCXO 16.368MHZ CL SNWV SMD 139700 TXC CORPORATION NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
7L-16.368MCS-T OSC VCTCXO 16.368MHZ CL SNWV SMD 57349 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7L-16.368MCS-T OSC VCTCXO 16.368MHZ CL SNWV SMD 99090 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7L-16.368MCS-T OSC VCTCXO 16.368MHZ CL SNWV SMD 99090 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
146148-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
146148-1 TE Connectivity AMP Connectors 288710 2016+ CONN RCPT 28POS DL VERT T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
146148-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
146148-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 28POS DL VERT T/H GOLD TPC Global Service Co.Ltd.