Location : Home > 7 > 7C25070001
7C25070001
Share on FacebookShare on Facebook
7C25070001 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
7C25070001 SMD 50000 TXC 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
7C25070001 SMD 50000 TXC 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
7C25070001 SMD 50000 TXC 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TZMC2V7-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD80
TZMC2V7-GS18 39494 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
TZMC2V7-GS18 STOCK 172670 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IRFSL3507 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 75V 97A TO-262
IRFSL3507 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRFSL3507 International Rectifier 8000 2012+ MOSFET N-CH 75V 97A TO-262 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IRFSL3507 Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0387307806 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38055-01-0 Curtis Industries 157240 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T38055-01-0 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38055-01-0 NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
912022 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through 12-26 AWG
912022 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
912022 Weidmuller 147360 2016+ WDK LD/35 12VAC RD TP- Unitronix Electronics Limited
912022 Weidmuller 288750 2016+ WDK LD/35 12VAC RD TP- Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ23320100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ23320100J0G Amphenol FCI 147230 2016+ 381 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
OQ23320100J0G IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ23320100J0G NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1148030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1148030000 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1848478 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1848478 Phoenix Contact 146970 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1848478 Phoenix Contact 298570 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED130/12DS Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
ED130/12DS 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ED130/12DS IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ED130/12DS On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 5MM 12POS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1729209 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1729209 Electronics 25431 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1729209 IC 37512 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1729209 STOCK 43520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
110420002 Connectors, Interconnects Terminal Junction Systems CONTACT MALE #20
110420002 Amphenol PCD 147210 2016+ CONTACT MALE #20 Unitronix Electronics Limited
110420002 Amphenol PCD 298410 2016+ CONTACT MALE #20 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172222-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 4 Position Housing Connector Female, Receptacle Natural 0.250" (6.35mm)
172222-1 TE Connectivity AMP Connectors 147260 2016+ CONN RCPT HSG 4POS .250 NATURAL Unitronix Electronics Limited
172222-1 TE Connectivity AMP Connectors 297290 2016+ CONN RCPT HSG 4POS .250 NATURAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0566-2-15-01-21-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) No Tail Solder