Location : Home > 7 > 7C24500002
7C24500002
Share on FacebookShare on Facebook
7C24500002 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5955CP/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 180V 1.5W DO204AL
1N5955CP/TR12 IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1SMA4741-GT3TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 1W SMA
ZPY75-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 1.3W DO41
ZPY75-TR IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLZ18B-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 500MW SOD80
TLZ18B-GS08 40204 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
TLZ18B-GS08 IC 38872 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
TLZ18B-GS08 STOCK 173010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
TLZ18B-GS08 VISHAYINTE 90000 2016 SOD80 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
APT31N80JC3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V 31A SOT-227
APT31N80JC3 APT(MICROS 20000 2016+ ISOTOP?/FONT> IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
APT31N80JC3 APT(MICROS 45000 2016 ISOTOP?/FONT> FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
APT31N80JC3 APTMICROSE 16666 2022+ ISOTOPFONT Nego IC Co.Doris@negoic.com
RB551V-30FTE-17 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 20V 500MA UMD2
RB551V-30FTE-17 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RB551V-30FTE-17 NEW 89190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RB551V-30FTE-17 ROHM 4531 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
NSVRB521S30T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
NSVRB521S30T1G IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NSVRB521S30T1G NEW 87790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NSVRB521S30T1G ON Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0391002002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.394" (10.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
0395315507 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
V711515000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
V711515000J0G Amphenol FCI 147270 2016+ 508 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
V711515000J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V711515000J0G NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2806-1-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.484" (12.29mm) Tin-Lead
2806-1-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 157510 2016+ TERM TURRET SINGLE L=12.29MM Unitronix Electronics Limited
2806-1-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297850 2016+ TERM TURRET SINGLE L=12.29MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
925 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Plug Connector 4 Position Free Hanging (In-Line)
925 Bourns 47490 1525+ CHOKE RF MOLDED 10UH IRON Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
925 Bourns 47490 1525+ CHOKE RF MOLDED 10UH IRON Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
925 Bourns 57519 2015+ CHOKE RF MOLDED 10UH IRON Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
925 IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
691385700008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1885140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 14 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole