Location : Home > 7 > 7C24020001
7C24020001
SSQ-142-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-142-01-T-S IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-142-01-T-S NEW 78350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-142-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSQ-142-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 42POS SNGL TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MMS-110-01-L-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1580480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1580480000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1580480000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 11POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1580480000 Weidmuller 147560 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
831-83-017-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
316-87-115-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-115-41-004101 Preci-Dip 157730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-115-41-004101 Preci-Dip 298670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com