Location : Home > 7 > 7C22500002
7C22500002
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-050-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-050-30-480101 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-050-30-480101 Preci-Dip 147010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-050-30-480101 Preci-Dip 287790 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37163-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37163-13-0 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37163-13-0 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325138-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325138-14-0 IC 59780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-535676-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-535676-4 Electronics 27159 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-535676-4 TE Connectivity AMP Connectors 298710 2016+ CONN RCPT 15POS .100 RT/ANG GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0436500201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
T37031-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37031-20-0 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37031-20-0 NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722861102 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Tin
T38067-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
1671640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1671640000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 90B 18-POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1671640000 Weidmuller 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1671640000 Weidmuller 297450 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1895330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1895330000 Weidmuller 156980 2016+ SLDV-THR 5.00/24/180F 1.5 BK Unitronix Electronics Limited
0307001167 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.100" (2.54mm)
0307001167 MOLEXELECT 30000 2013+ 2013+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
800-80-020-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-020-10-001101 Preci-Dip 157650 2016+ CONN HDR 20POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-020-10-001101 Preci-Dip 298310 2016+ CONN HDR 20POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1940970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1940970000 Weidmuller 157060 2016+ BCZ 3.81/17/180 SN BK BX Unitronix Electronics Limited
344989-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 12-14 AWG Crimp Connector Non-Insulated