Location : Home > 7 > 7B25000087
7B25000087
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5955A/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 180V 3W DO216AA
1PMT5955A/TR7 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3EZ6.2D10/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 3W DO204AL
3EZ6.2D10/TR8 IC 59730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1PMT4621/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.6V 1W DO216
1N5945BP/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL
1N5945BP/TR12 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ4750CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 2W DO214AC
SMAJ4750CE3/TR13 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ4750CE3/TR13 NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK7C4R5-100EJ Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 169A D2PAK-7
BUK7C4R5-100EJ IC 38490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK7C4R5-100EJ NEW 87350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RB162M-60TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
RB162M-60TR IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RB162M-60TR NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RB162M-60TR Rohm Semiconductor 241790 1538+ DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RB162M-60TR Rohm Semiconductor 596100 1525+ DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OQ13550100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ13550100J0G Amphenol FCI 147280 2016+ 508 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ13550100J0G IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ13550100J0G NEW 83650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
320238 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Butt Splice, Inline, Individual Openings Connector Crimp 4 AWG
320238 37284 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
320238 STOCK 42910 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
320238 STOCK 42910 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0743206600 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DVI-I, Dual Link Receptacle Connector 28 Position Through Hole, Vertical
691382040005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole