Location : Home > 7 > 7B13500045
7B13500045
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ5238C-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.7V 500MW SOD123
MMSZ5238C-G3-08 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5238C-G3-08 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMSZ5256C-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
MMSZ5256C-E3-18 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5256C-E3-18 NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325215-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
YK41106030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK41106030J0G Amphenol FCI 157660 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
YK41106030J0G IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK41106030J0G NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB762-OQ10CV Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
A-TB762-OQ10CV Assmann WSW Components 147280 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB762-OQ10CV IC 40400 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB762-OQ10CV NEW 87830 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776489-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1776489-3 TE Connectivity AMP Connectors 147690 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1776489-3 TE Connectivity AMP Connectors 297610 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1703519 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 8 Position Terminal Block Header, Male Pins Green 2 Piece, Snap Lock - Front Flange
1703519 Caterpillar 8000 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1703519 Caterpillar 8000 2015+ 2015+ EKT Electronics Co., Ltd
1703519 Phoenix Contact 288850 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1474760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1474760000 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1474760000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1474760000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 11POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
154717-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 11-13.5 AWG Crimp Connector Non-Insulated