Location : Home > 7 > 79F150K-RC
79F150K-RC
Share on FacebookShare on Facebook
79F150K-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
79F150K-RC CHOKE RF CONFORMAL COATED 15UH 48050 Bourns 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DMG3404L-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 4.2A SOT23
ATS-16G-24-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766
SP400-0.009-00-10 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SP400-0.009-00-10 NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A15295-05 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TGARD 3000,A1 12" X 18"
A15295-05 IC 40300 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A15295-05 NEW 77930 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-06G-166-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
ATS-16G-114-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T412
ATS-08F-01-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
ATS-05F-181-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
ATS-18D-175-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
CDRH10D48/ANP-220MC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Shielded Inductor 1.9A 70 mOhm Max Nonstandard
CDRH10D48/ANP-220MC IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDRH10D48/ANP-220MC SUMIDA 36500 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
SS4-12 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 PVC 1.500" (38.10mm) 1 1/2" Gray
SS4-12 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SS4-12 NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
908-710 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.710" (18.03mm) Natural