Location : Home > 7 > 77313-446-12LF
77313-446-12LF
Share on FacebookShare on Facebook
77313-446-12LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
77313-446-12LF HEADER BERGSTIK 157140 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M24308/24-20F Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
AIB2-16S-8S0 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 5C 5#16S SKT RECP BOX
TVP02RW17-26S Connectors, Interconnects Circular Connectors 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
SFV25R-4STBE1HLF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 25 Position FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
0512331211 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
2-1123723-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin