Location : Home > 7 > 768163510GP
768163510GP
Share on FacebookShare on Facebook
768163510GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
768163510GP RES ARRAY 51 OHM 8 RES 16SOIC 672100 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768163510GP RES ARRAY 51 OHM 8 RES 16SOIC 1301100 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
768163510GP RES ARRAY 51 OHM 8 RES 16SOIC 672100 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
768163510GP Resistor Networks & Arrays 51ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com