Location : Home > 7 > 768163472GP
768163472GP
Share on FacebookShare on Facebook
768163472GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
768163472GP RES ARRAY 4.7K OHM 8 RES 16SOIC 671800 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768163472GP RES ARRAY 4.7K OHM 8 RES 16SOIC 671800 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
768163472GP Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com