Location : Home > 7 > 768163331GPTR13
768163331GPTR13
Share on FacebookShare on Facebook
768163331GPTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
768163331GPTR13 Resistor Networks & Arrays 330ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
768163331GPTR13 RES ARRAY 330 OHM 8 RES 16SOIC 885700 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
768163331GPTR13 Resistor Networks & Arrays 330ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com