Location : Home > 7 > 768163331GP
768163331GP
Share on FacebookShare on Facebook
768163331GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
768163331GP Resistor Networks & Arrays 330ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
768163331GP RES ARRAY 330 OHM 8 RES 16SOIC 600700 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768163331GP Resistor Networks & Arrays 330ohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
768163331GP RES ARRAY 330 OHM 8 RES 16SOIC 600700 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com