Location : Home > 7 > 768163103GP
768163103GP
Share on FacebookShare on Facebook
768163103GP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
768163103GP Resistor Networks & Arrays 10Kohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
768163103GP RES ARRAY 10K OHM 8 RES 16SOIC 1334400 CTS Resistor Products 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
768163103GP RES ARRAY 10K OHM 8 RES 16SOIC 678400 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768163103GP Resistor Networks & Arrays 10Kohms 16Pin 2 Isolated 800,000 CTS Electronic Components 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
768163103GP RES ARRAY 10K OHM 8 RES 16SOIC 678400 CTS Resistor Products 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com